Про проект

Цю інформаційну базу було створено як додаток до публікації, присвяченій темі позапартійної перспективи розвитку українського громадянського суспільства.

Сама публікація тут. Перша частина. І друга.

В процесі роботи над текстом виявилось, що тема ширша за можливості одного матеріалу, який неспроможний подати її у належному об'ємі. І до того ж ця тема вимагає залучення інших колег, дотичних того або іншого сегменту згаданого руху.

Колективний блог? Чому ні, про цю можливість я знав давно, але практичного досвіду такої роботи поки що не було. Ну тепер може й буде. Як колеги підтримають.

Послідовність спільної роботи видається такою:

1. Запрошення потенційних учасників до знайомства з ідеєю.

2. Обговорення у форумі проекту, а може й на форумах згаданих у публікації рухів.

3. Коригування проекту в тих частинах, що будуть визнані невдалими.

4. Надання прав авторів цього блогу тим учасникам, що цього зажадають. (Надалі я очікую, що ті автори про свої рухи будуть вже розповідати на цьому блозі самостійно, перший крок: подання схеми контролю влади, що її буде реалізовувати саме ця група).

5. Доопрацювання сторінок за пропозиціями учасників, що не погодились бути авторами блогу, але згодні на згадку свого прізвища (чи назви руху) у проекті.

6. Вилучення згадок про колег, що остаточно відмовляються від участі в проекті. (Звісно, вилучити прізвища можна і відразу, але хочеться, щоб ті, хто сумнівається в доцільності своєї участі, дочекались побачити, що вийшло у тих, хто на це погодився).

Цілком можливо, що учасникам проекту, що візьмуться за самостійну роботу не тільки  над сторінками цього блогу, а може й власного сайту, знадобиться певне підвищення їх кваліфікації стосовно інформаційної роботи.
Тоді вони можуть в рамках проекту одержати допомогу в питаннях Створення власного сайту та (або) Створення малюнків засобами Word

Додаткові можливості спілкування пропонує режим Клюб. Про це тут

Немає коментарів:

Дописати коментар